Gra w pokera

Strategia blackjacka online

Wychodząc z założenia, że ​​blackjack jest grą, w której umiejętności liczą się bardziej niż szczęście, przez lata wielu z entuzjazmem i często z powodzeniem poświęcało się poszukiwaniu idealnej strategii wygrywania kasyn w grze w blackjacka. Wydaje się, że najlepsze wyniki osiągnęła do tej pory grupa młodych badaczy z MIT, Massachusetts Institute of Technology, którzy stosując nauki statystyczne i matematyczne do gry w blackjacka, stworzyli strategię, lepiej znaną jako Strategia podstawowa, co uczyniło ich sławnymi, a także multimilionerami.

Jak działa strategia „podstawowa”?

To, co sprawia, że ​​blackjack online jest grą zręcznościową, w której można zastosować strategię, to zasada, że ​​talia składająca się z jednej lub więcej francuskich talii składających się z 52 kart jest tasowana tylko raz na początku pierwszego rozdania; wszystkie kolejne rozdania będą korzystały z tej samej talii, aż skończą się wszystkie karty. Najbardziej znana strategia dla blackjacka, zwana strategią podstawową, została opracowana przez niektórych badaczy uniwersyteckich, którzy z powodzeniem stosowali ją w wielu kasynach terytorialnych i opiera się na tej przewadze: użycie tej samej talii pozwala zanotować w myślach lub na piśmie karty, które mają już wydane i te, które wciąż znajdują się w talii. Ta strategia może już dostarczyć nam informacji o najbardziej odpowiednich ruchach, aby wygrać.
Wzięcie pod uwagę szans krupiera na przegraną lub szansy na sprawdzenie użytecznej karty może wydawać się skomplikowane, w rzeczywistości może być. Ale strategia opracowana przez MIT jest dostępna online w formie bardzo czytelnej tabeli, która dokładnie wskazuje, co jest najkorzystniejsze według naszych kart i karty krupiera. Łatwiej niż to! Wszystko, co musisz zrobić, to mieć ją zawsze przy sobie podczas gry w blackjacka online i postępować zgodnie z jej wskazówkami.

Zaktualizowana strategia dla internetowej wersji blackjacka

Ci z MIT zasmakowali w tym i wraz z wprowadzeniem blackjacka online natychmiast zabrali się do aktualizacji swojej strategii i wprowadzenia jej również do gier online.


W rzeczywistości, przechodząc od klasycznego blackjacka granego w kasynach terytorialnych do tego proponowanego online, rzeczy się zmieniają i wiele, ale, a oto piękne odkrycie chłopaków z MIT , zmieniają się jeszcze bardziej na korzyść gracza! W rzeczywistości w kasynach online talia kart jest mieszana tylko wirtualnie, w rzeczywistości w przypadku losowego następstwa kart należy koniecznie polegać na algorytmach opartych na operacjach matematycznych; i tutaj grupa doświadczonych i zmotywowanych matematyków może jeszcze łatwiej znaleźć realną strategię rozbicia banku w blackjacku online!
Rezultatem jest nowa tabela, bardzo aktualna, która krok po kroku prowadzi nas do zwycięstwa w blackjacku online. Dzięki podstawowej strategii i prawu wypłat, które zobowiązuje kasyna online do płacenia graczowi większości całkowitych dziennych kwot postawionych, wygrana w blackjacku online stała się dość łatwa. Jedno zalecenie: każda strategia, aby była ważna, zakłada, że ​​grasz przez długi czas, więc obstawiaj po trochu bez przesady, zobaczysz, że na dłuższą metę zostaniesz nagrodzony.