Gra w pokera

Sztuczki do wygrania w ruletkę online

Ruletka online, podobnie jak blackjack online, to gra, w której, stosując sztuczki i systemy, możesz wygrać. Podczas gdy w przypadku blackjacka online stosuje się matematyczne zasady, w ruletce online nie matematyka, ale statystyki pomagają nam zrozumieć, na jaki numer, kolor lub grupę liczb postawić, aby wygrać.

Z każdym nowym rzutem piłką w ruletce online szanse na trafienie liczby wynoszą zawsze 1 do 36. W rzeczywistości, z każdym nowym rzutem, wszystkie liczby są ponownie w grze, w rzeczywistości nie są one wykluczane ani eliminowane, gdy się pojawią tak jak w przypadku kart do blackjacka, w których talia jest tasowana tylko na początku.

Jak więc wykorzystać dobre sztuczki, aby wygrać w ruletkę online? Jest to możliwe dzięki statystykom i obliczeniom prawdopodobieństwa. Jeśli pierwszy obrót ruletki online wyjdzie na przykład 5, a następnie raz za razem 3 razy z rzędu, szanse na to, że wypadnie czwarty raz, są praktycznie zerowe i byłoby już wyjątkowym, gdyby wypadł numer 3 razy z rzędu.

W tym momencie możesz zrozumieć, że możesz użyć wielu sztuczek, aby wygrać w ruletkę online, a także bardzo ważnych.

Zanim zaczniesz wyjaśniać dwie lub trzy sztuczki do wygrania w ruletce online, oto kilka wskazówek.

Ułatwiamy sukces trików

Możemy upewnić się, że wersja ruletki online, którą wybierzemy spośród wszystkich dostępnych w sieci, będzie korzystniejsza od innych i bardziej odpowiednia do korzystania z trików. Wybierzmy najpierw klasyczną, niena żywo ruletkę online między ruletką francuską, europejską i pro premium. Unikamy amerykańskiej, ponieważ jako jedyna ma dwa zera, co stanowi podwójną niekorzyść dla gracza. Kolejnym środkiem ostrożności, jaki należy podjąć, jest wybranie wersji online gry wyposażonej w funkcję „historii gry”, która stale informuje nas o wydanych liczbach. W tym momencie wszystko jest gotowe: możesz zacząć wygrywać dzięki specjalnym trikom do ruletki online.

Dużą satysfakcję możemy zacząć od bardzo prostych trików opartych na czerwieni i czerni, parzystym lub nieparzystym oraz passe i manque.

Na początku gry nie stawiamy nic lub stawiamy minimum niezbędne do zakręcenia ruletką online; gdy tylko zauważymy, że 4 razy wypada czerwona lub parzysta liczba, zaczynamy od sztuczek: stawiamy 10 euro na czarne lub nieparzyste lub pasujące.

Statystyka, nasz wielki sojusznik na zwycięstwo, mówi, że jest tylko jedna szansa na 32, że poprzedni wynik zostanie powtórzony po raz piąty. Powiedzmy, że mimo wszystko przegrywamy: nie panikuj, obstawiaj ponownie 20 euro, szanse na to, że poprzedni wynik uda się po raz szósty są teraz 1 do 64, a zwycięstwo jest prawie matematyczne, wygrasz 40 euro, zdobywając 10 .

Jeszcze bardziej uproszczona wersja tych trików polega na obstawianiu od drugiego rzutu 1 euro na wynik przeciwny do wydanego: czarny, jeśli wyszedł czerwony, nawet jeśli wyszedł nieparzysty i tak dalej. Jeśli przegrasz stawkę, następna musi zostać podwojona i również w tym przypadku lewy i statystyki mówią, że po 3 lub najwyżej 4 spinach piąty będzie zwycięstwem, które wynagrodzi Ci poprzednie przegrane.

Wygrywaj dobrze i zawsze sztuczkami

Z ruletką możesz żartować tylko wtedy, gdy masz dużo pieniędzy. Obstawianie wszystkiego na jeden numer jest hazardem i mogą sobie na nie pozwolić tylko ci, którym udaje się stracić fortunę bez mrugnięcia okiem; czasy kasyn terytorialnych, w których takie rzeczy mogą się zdarzyć, minęły. Dzięki trikom do wygrania zawsze wygrywasz i wygrywasz dobrze, nasze triki, jeśli są używane z rozwagą i wytrwałością, mogą sprawić, że ruletka stanie się wspaniałym źródłem pewnych zysków!